Přihlášení

Kniha návštěv

Napište číslo 100 slovem
Yukikomi napsal
Yaoi
Stránka: 1

Vyhledávání

A Boyfriend for Christmas

O autorovi:

Jay žije nedaleko Bristolu na západě Anglie. Pochází z rodiny spisovatelů, ale vždy věřil, že gen pro psaní prošel kolem něj. Roky trávil pouze psaním e-mailů, článků nebo obsahu webových stránek.
Jednoho dne se Jay rozhodl zkusit napsat krátký příběh - jen aby zjistil, jestli to zvládne - a zjistil, že je to nejspíš návykové. Od té doby nepřestal psát.
Jay píše M/M romantiku ze současnosti. Má pět knih vydaných společností Dreamspinner Press a on sám také vydává v nakladatelství Jaybird Press. 

A Boyfriend for Christmas

Archie Arandale je nevinný, osamělý a touží po něčem zvláštním v jeho životě. Vánoční večírek pořádaný jeho společností pro správu majetku je posledním místem, kde očekává, že potká muže svých snů.

Cal Turner s koženou bundou, tetováním a piercingem upoutá pozornost hned, jakmile projde dveřmi. Rozhodně nehledá přítele, ale Archieho váhavé kouzlo upoutá jeho pozornost a vyklouznout z večírku, aby se trochu pobavili, může udělat nezáživný večer ještě zajímavějším.

Jeji setkání rozhodně nezůstane bez odezvy, zvláště, když Archie touží po víc a Cal mu je ochotný to dát.

Ovšem jak Archie vysvětlí svým rodičům, kteří si pro něj naplánovali růžovou budoucnost s milou dívenkou, že Cal rozhodně není dívka, a už vůbec ne milá?

Žánr: romance

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

Webové stránky zdarma