Přihlášení

Kniha návštěv

Je-li dnes středa, co bude zítra?
Yukikomi napsal
Yaoi
Stránka: 1

Vyhledávání

Starting From

O autorce:

Lane Hayes je vděčná za to, že konečně dělá to, co má nejraději. Psaní na plný úvazek! Není tajemstvím, že Lane miluje dobré romány. Jako vášnivá čtenářka od útlého věku byla vždy přitahována dobře vyprávěným milostným příběhem s krásně psanými postavami. Lane objevila žánr M / M před několika lety a okamžitě se na něm stala závislou. Její debutový román byl výhercem Rainbow Award 2013 a další knihy získaly čestné uznání a v roce 2016 získaly ocenění Rainbow Awards. Miluje červené víno, čokoládu a cestování (v žádném zvláštním pořadí). Lane žije v jižní Kalifornii se svým úžasným manželem v téměř prázdném hnízdě.

Série: Starting From

Starting From Zero

Justin Cuevas prochází drsným obdobím. Přerušený vztah, skandál a zánik jeho kapely otřásl důvěrou aspirující rockové hvězdy. Mít dvě práce a spát na gauči svého přítele není ideální, ale Justin není připraven se vzdát. S trochou štěstí doufá, že svou novou kapelou Zero znovu zahájí svou hudební kariéru v LA. Klíčem je zůstat soustředěný a nenechat se rozptylovat svou minulostí ... nebo sexy skladatelem, kterého nemůže dostat z hlavy.

Gray Robertson napsal desítky hitů a pracoval s některými z největších jmen v oboru. Nikdy se však s nikým, jako je Justin, nesetkal. Mladý muž je ohnivý, vášnivý a chytrý. Krásný hlas pro novou generaci. Kromě nezapomenutelného nočního vzplanutí a vášně pro hudbu nemají oba muži nic společného. Nebo ano? Justin ví, že výzva k napsaní milostné písničky je obrovská příležitost. A je to konečný test pro někoho, kdo nevěří na šťastné konce až do smrti. 

Série má prozatím dvě knihy, v té druhé se manažer skupiny Zero, zakouká do baskitarysty, který je ale hetero.

Žánr: romance, hudba, bi, komedie

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

Webové stránky zdarma