Přihlášení

Kniha návštěv

Napište číslo 100 slovem
Yukikomi napsal
Yaoi
Stránka: 1

Vyhledávání

Bear Secrets

O autorovi:

Noah Harris je 28letý bisexuální muž, který je v současné době svobodný a žije v malém bytě v New Yorku. Jako přirozený introvert s výraznými extrovertními tendencemi se vyjadřuje skrze svět psaní MM knih, často s temnějším, paranormálním zvratem. Jeho knihy jsou psány ze srdce jeho hlubokého, citlivého a tajemného, ​​ale hravého a tvořivého divokého ducha. Je odhodlán oslovit co nejvíce čtenářů, které považuje za své „přátele“, což dělá prostřednictvím svého jedinečného osobního kontaktu a prostřednictvím budování stejně smýšlejících komunit online. Právě tento osobní kontakt se svými čtenáři ho dnes odlišuje od většiny ostatních autorů.

Bear Secrets

Daniel Archer. Alfa medvěd a jediný syn jedné ze čtyř zakládajících rodin v přátelském městě Seaview na Aljašce. Jeho povinností, jeho odkazem, je najít si manželku, mít děti, usadit se a vést město jako starosta. Jediný problém je, že to není to, co chce on sám. Ne od chvíle, kdy se jeho medvěd rozhodl, že Will je jeho osudový partner.
Will Rivers. Člověk, který neví nic o shifterech a někdo kdo přišel do Seaview, aby se naposledy pokusil zachránit svůj vztah se svým idiotským přítelem. Teď je ale Philipe a nechal Will samotného, ​​aby si pro sebe naplánoval jinou budoucnost. Aljaška je však „země zaslíbená“, že?
Will a Daniel se rychle zpřátelili a nedokážou popřít silné pouto mezi nimi. jenže, Daniel musí poskytnout své rodině dědice a Will se už několikrát napálil, když se zamiloval do heteráka. A k tomu všemu se ještě, k hrůze obou, vrací Philipe, který "ne" nebere jako odpověď.
Mohou tito dva sexy muži překonat zdánlivě nepřekonatelné překážky, které jim stojí v cestě? Budou mít na Aljašce budoucnost nebo se Will bude muset vrátit do Bostonu?

Žánr: romance, fantasy

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

Webové stránky zdarma