Přihlášení

Kniha návštěv

Je-li dnes středa, co bude zítra?
Yukikomi napsal
Yaoi
Stránka: 1

Vyhledávání

Captive Prince

O autorovi:

Pacat je nejprodávanější autorka, trilogie Captive Prince a komiksu Fence. Narodila se v Austrálii a studovala na University of Melbourne. Od té doby žila v řadě měst, včetně Tokia a Perugie. V současné době bydlí a píše v Melbourne. Jejím prvním románem byla originální web série ze života, která se stala virálním ještě než ji získal Penguin USA. Trilogie Captive Prince se stala bestsellerem USA Today poté, co byla zveřejněna a sklidila jak kritické ohlasy, tak se stala komerčně úspěšnou.

 

Pozn:

Vírální - je něco, co se stane populárním prostřednictvím sdílení na internetu. Virální se nazývá proto, že si jej lidé posílají mezi sebou, a šíří se tak jako virus.

Skupina Penguin - je vydavatelem obchodních knih a součástí Penguin Random House. Vlastní ji Pearson PLC, globální vzdělávací a vydavatelská společnost, a Bertelsmann, německý mediální konglomerát. Nová společnost vznikla fúzí, která byla dokončena dne 1. července 2013, kdy Bertelsmann vlastní 53% společného podniku a Pearson kontroluje zbývajících 47%. Jeho britskou divizí je Penguin Books Ltd. Ostatní oddělené divize lze nalézt ve Spojených státech, Irsku, Novém Zélandu, Indii, Austrálii, Kanadě, Číně, Brazílii a Jižní Africe. Penguin Books má své sídlo ve městě Westminster v Londýně. 

USA Today - jsou internetové americké noviny

 

O sérii:

Uvězněný princ

Damen je v očích svého lidu válečným hrdinou a právoplatným dědicem trůnu Akielos. Když se však jeho nevlastní bratr chopí moci, je Damen zajat, zbaven své identity a poslán, aby sloužil princi nepřátelského národa jako sexuální otrok. Jeho nový pán, princ Laurent, krásný, manipulativní a smrtící, ztělesňuje to nejhorší u soudu ve Vere. Ale ve smrtící politické síti veretského soudu není nic takového, jak to vypadá, a když se Damen ocitne znovu ve hře o trůn, musí spolupracovat s Laurentem, aby přežil a zachránil svou zemi. Pro Damena tak začne platit jen jedno pravidlo: nikdy, nikdy neodhalit svou pravou identitu. Jediný člověk, kterého Damen potřebuje, je totiž někdo, kdo má větší důvod ho nenávidět, než kdokoliv jiný…

Princův manévr

Se svými zeměmi na pokraji války, Damen a jeho pán princ Laurent, vymění intriky paláce za rozsáhlou sílu bojiště, když se pohybují na hraně, aby odvrátili smrtící spiknutí. V čele skupiny věrných mužů musí Damen bojovat s Laurentem, aby překonali machinace, přepadení a zradu. S budoucností obou jejich národů v sázce může znamenat i jeden krok vedle obrovskou chybu. I přes své vlastní přesvědčení je Damen stále více přitahován k nebezpečnému charismatickému Laurentovi. Ale i když se vzrůstající důvěra mezi oběma muži prohlubuje, jejich nepřátelé jsou připraveni jim udělit poslední zdrcující ránu...

Vzestup krále

"On žije. Syn krále žije. Damianos. “

Když se jeho identita odhalila, Damen musí čelit svému pánovi, princi Laurentovi jako Damianos z Akielosu, muži, kterému Laurent přísahal, že ho zabije. Na pokraji závažné bitvy visí budoucnost obou zemí na vážkách. Na jihu se shromažďují vojáci Kastory. Na severu se regentské armády mobilizují do války. Jedinou nadějí Damena na navrácení jeho trůnu je bojovat spolu s Laurentem proti jejich usurpátorům. Vtlačeni do křehkého spojenectví se oba princové vydávají hluboko do Akielosu, kde čelí své nejnebezpečnější výzvě. Ale i když křehká důvěra, kterou vybudovali, přežije odhalení Damenovy identity, může se postavit proti závěrečné smrtící hře o trůn?

Série má ještě třikrátké bonusy.

Žánr: akce, historické, drama, násilí, 18+

 

Co řekli:

„Okamžitě návyková a naprosto strhující... První díl Pacatiny série byl přepychový, žánrově vzdorující a naprosto fascinující, přesto se fenomenálnímu druhému dílu podařilo jej překonat. Talent Pacat pro úžasně krásnou jemnost celou sérii vyzdvihuje."
- RT REVIEWS


„Pacat nastavila s trilogií Captive Prince laťku hodně vysoko a podařilo se jí učinit závěr, který udrží fanoušky fascinované až do poslední scény. Záblesky emocí a okamžiků intimity dělají každou scénu přesvědčivou a nádherně dramatickou... Pacat se daří vyrovnávat všechny aspekty tohoto románu, vzrušení v bitvách a politice stejně jako v romantických vztazích. “
- RT BOOK REVIEWS

„Pacatin silný debut, směs intenzivní erotiky a politické fantazie, je ve stejné míře znepokojující a zajímavý. Složitost politických zápletek dává hloubku erotické stránce románu... Fanoušci série Jacqueline Carey's Kushiel budou tohle doslova hltat.“
- PUBLISHER'S WEEKLY 

„Tato kniha si zaslouží každé slovo chvály, které získala. Svěží prostředí plné složitých historických detailů, poutavého úpadku a bezohledného skromného tažení vás vtáhne do děje, ale postavy vás přímo udrží v zajetí..."
- RT BOOK REVIEWS

"Budete zcela fascinováni a na hraně."
- USA TODAY

 

Série byla vydána v Austrálii, Německu, Francii, Portugalsku, Španělsku, Thajsku, Japonsku, Polsku a Itálii. Obálky některých zemí najdete na hlavní stránce a jsou opravdu vyvedené, dle mého skromného názoru.

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

Webové stránky zdarma