Přihlášení

Kniha návštěv

Napište číslo 100 slovem
Yukikomi napsal
Yaoi
Stránka: 1

Vyhledávání

Chronicles of Ylandre

O autorce:

Eressë vždy ráda četla a psala historickou fantasy. Její jméno je převzato z elfského jazyka J.R.R. Tolkiena. Většina jejích příběhů se však změnila v M / M romanci, protože muži měli mezi sebou více chemie než se ženami. Proč tomu tak je, ale neví. Ale tato záliba v M / M fantazii se stala studnou pro její sérii Chronicles of Ylandre.
Eressë žije v jihovýchodní Asii se svým manželem, třemi syny a jedním psem. Také ráda vaří a peče a je profesionálním čokoholikem. Ale její první láska je a vždy bude psaní příběhů.

Chronicles of Ylandre

Tak... Co k tomu říct. Důvod, proč to tu mám je ten, že série je značně oblíbená, nejspíš i tím, jak málo je knih s elfama (elfama ne elfkama) a je to taky prý hrozně romantické a postavy se svěle doplňují a je tam správná dávka dramatu a tak...

Jako ano, chápu, že tohle většinu lidí nejspíš bere (sem prostě divná), ale mě to nic neříká. Přesto jsem sem sérii dala, abyste věděli, že něco takového existuje.

Má sedm knih a v podstatě se jedná o stejný příběh, jen s jinými postavami, které se vzájemně prolínají. Ylandre jsou elfové, hermafroditi, rozdělení na šlechtice a chuďase. No a není možné, aby spolu něco tyhle dvě kasty měly. Jenže jak už to tak bývá, tak se prostě něco stane a šlechtic se zamiluje do spodiny nebo obráceně. A o tom je v podstatě celý příběh, okořěnený samozřejmě nějakou tou vážnou situací, tragédií, někým jiným nebo samotnými hlavními hrdiny.

Žánr: fantasy, romace, drama

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

Webové stránky zdarma