Přihlášení

Kniha návštěv

Je-li dnes středa, co bude zítra?
Yukikomi napsal
Yaoi
Stránka: 1

Vyhledávání

Blood

O autorce:

Brea Alepoú si uvědomila, že jejím snem je psát a vyprávět příběhy poté, co strávila pět let na vysoké škole. Od té doby píše a a popouští uzdu svou fantazii. Myslela si, že nejprve bude psát klasické romány, ale brzy našla svou lásku k vytváření světů. Teď to všechno píše. S její divokou představivostí očekávejte spoustu různých příběhů, od vládnoucích víl, přes upíry, kteří všechno zabijí, až po sladké milování mezi dvěma muži, vášeň mezi dvěma divokými ženami nebo lásku více partnerů. Věří, že si každý zaslouží lásku, i když ji všechny její postavy nedostanou hned. Láska je vášnivá, horká, potřebná, matoucí, bolestivá, naplňující a všestranná.
(pnr, současnost, fantazie, erotika, romantika, shifter mpreg, & rh)
K dispozici je kniha pro každého.
Šílenství je nakažlivé.

 

Série Blood:

K tomuhle nebudu psát zvlášť popisky, jen shrnu všechny tři knihy do pár vět, protože k tomu nebude potřeba nic víc dodávat. Sami pochopíte =). 

Víte, co mají společného nevěřící, princ, válečník a workoholik? Jednoho divokého vlka. Karter byl vyhozen ze smečky poté, co ostatním přetekly nervy kvůli jeho chování a neustálé nadrženosti, která všechny dostávala do problémů. Čeká ho smrt nebo... Co se asi tak stane, když je mu nabídnuto, že bude krevní bankou pro čtyři upíry? A co se asi stane, když začnou všichni žít spolu v Karterově domě, který má mimochodem ještě sestru? A co když Karter donutí čtyři flegmatické upíry, ať na Halloween jdou pro koledu? A co se stane, když všichni začnou slavit Vánoce?

Žánr: BDSM, MMMMM, romance, fantasy, současnost, komedie, upíři, vlkodlaci

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

Webové stránky zdarma