Přihlášení

Kniha návštěv

Je-li dnes středa, co bude zítra?
Yukikomi napsal
Yaoi
Stránka: 1

Vyhledávání

Yeho

Yeho je vzdálený příbuzný krále v malém království. Přestože je vzdáleným příbuzným, je velmi chudý a jeho matka je závislá na hazardu. Jednoho dne Severní Říše požádala princeznu Sooyoung, aby se stala konkubínou starého císaře, protože je známá svou krásou. Král však svou dceru opravdu miloval, a proto místo toho nařídil Yehově starší sestře, aby se přestrojila za princeznu Sooyoung a oženila se se starým císařem.

Yeho avšak řekne své sestře, aby utekla se svým milencem, a nechá ho samotného s jejich matkou. Poté, co utekla, požádal Yeho svou matku, aby vrátila králi věci, které dostala pro svou dceru kvůli sňatku, ale jeho matka už dary použila na splacení svého hazardního dluhu. Snažil se vrátit dary králi, aby zrušil svůj rozkaz, ale teď to už nemůže udělat. Řekne své matce, aby utekla, sám přestrojí se za sestru a odejde do Severní říše.

Poté, co se tam dostane, chce císaři vysvětlit, jak se věci mají, ale císař je momentálně na prohlídce po okolí své říše. A když se vrátí, vůbec není tak starý, jak si Yeho myslel...

Autor: Anasis

Jazyk: korejsky

Počet kapitol: 21

Status: kompletní

Žánr: gender bender, historické, romantika, yaoi

Kniha návštěv

Napište číslo 100 slovem

Zatím nebyly vložený žádné příspěvky

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

Webové stránky zdarma