Přihlášení

Kniha návštěv

Napište číslo 100 slovem
Yukikomi napsal
Yaoi
Stránka: 1

Vyhledávání

Scarlet and the White Wolf

O autorce:

Kirby Crow několik let pracovala jako editorka a scénáristka, než se raději rozhodla péct koláčky, číst yaoi, hrát videohry a psát vlastní romány. Kdykoli nezabíjí Orky nebo se svou bitevní lodí nepluje pro slávu Amarrské říše, najdete ji v kuchyni, její zeleninové zahradě nebo u klávesnice, jak datluje další knihu.

Kirby je držitelem ceny EPIC Award a Rainbow Award. Je autorkou bestselleru „Scarlet and the White Wolf“ série fantasy románů.

Série: Scarlet and the White Wolf

The Pedlar and the Bandit King

Scarlet z Lysie je čestný podomní obchodník, mladý obchodník, který cestuje po divoké cestě, aby podpořil své stárnoucí rodiče. Liall, zvaný Vlk z Omary, je hezký, unavený náčelník kmene banditů blokující horskou cestu, kterou Scarlet potřebuje překročit. Když Liall vtipně požaduje pro tuto výsadu tělesnou daň, Scarlet odmítá a následuje vynalézavá bitva s katastrofálními výsledky. Scarlet je přesvědčen, že Liall je bezcitný, nemorální podvodník, ale když nepřátelská krajina zaútočí a Liall neočekávaně bojuje za záchranu životů Scarletovy rodiny, je Scarlet nucen přiznat, že Vlk není tím nejhorším spojencem, jakého by mohl mít. Ale jakou cenu bude hrdý Scarlet nakonec muset zaplatit za Liallovo přátelství?

Série má šest knih, a pokud vás někdy zajímalo, jak by to vypadalo, kdyby se Karkulína a vlk dali dohromady, a co by se dělo potom, tak tady se to dozvíte. Samozřejmě za předpokladu, že Karkulín je mladý kluk a Vlk sexy chlap.

Žánr: fantasy, romance, dobrodružné, akce, magie

PS.: jestli se k tomu dostanu, tak to i přeložím, budu ale muset hodit anketu, protože už sama nevím, co dřív.

 

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

Webové stránky zdarma