Přihlášení

Kniha návštěv

Napište číslo 100 slovem
Yukikomi napsal
Yaoi
Stránka: 1

Vyhledávání

Soul Mates

Houstonský noční klub Rave je známý téměř nahými mužskými tanečníky a krásnými barmany. Je to klub pro krásné lidi a playboye. Jako Petera, mladého muže s přísným pravidlem, nikdy s nikým nejít na jednu noc. Toto pravidlo ale poruší kvůli Lucienovi, majiteli The Den, konkurenčního gay nočního klubu, kde neexistují hranice, ani žádná tabu.
V The Den je možné úplně všechno, včetně toho, že se tam setkávají upíři. Když se Peter dozví o Lucienově upírské povaze, uvědomí si, že by se měl držet dál. Konec konců není fanouškem upírů a Lucien ho vtáhne do temného světa upírů, vlkodlaků a sporů. Peter Lucienovi odolává tak dlouho, jak jen dokáže, ale nekonec to vzdá a poddá se mu.
Peter a Lucien rozehrají velmi nebezpečnou hru smyslnosti a emocí, které jim způsobí jen potíže. Nikdo nesouhlasí se vztahem člověka a upíra, včetně Rady, starých nepřátel a dokonce i starších přátel. Peter a Lucien se musí snažit zůstat spolu a chránit ty, které milují. Dokážou porazit síly, které se je pokusí navždy rozdělit? A mohou pak čelit tomu, co se stane s Peterem, pokud zůstanou spolu?

O autorce:

Jourdan Lane je autorkou na plný úvazek s bydlištěm v jižním Texasu.
Píše erotickou i romantickou beletrii - nejen GLBT. I když miluje Paranormal a Urban Fantasy, také ráda píše vojenské, detektivky horory a jiné.

Série je opět na dlouhé lokte, navíc je nedokončená. Na páté knize série se údajně pracuje, ale Jouardiny stránky jsou mimo provoz a její poslední bonusová kniha k této sérii vyšla naposledy v roce 2011.

Jinak série má teda čtyři samostatné knihy, ale... třetí kniha má ještě čtyři bonusy a čtvrtá kniha má tři bonusové knihy.

Jo, ještě takový dodatek, mezi Luciena a Petera, kteří pak v podstatě po zbytek série budou mít existenční problémy, ještě vstoupí Alfa vlkodlak. No a s Peterem to taky není úplně tak jednoznačné.

Žánr: upíři, romance, fantasy, současnost, M/M/M, 18+

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

Webové stránky zdarma