Přihlášení

Kniha návštěv

Napište číslo 100 slovem
Yukikomi napsal
Yaoi
Stránka: 1

Vyhledávání

Guardian Dragons

O autorce:

Autorky jsou Aiden Bates a Jill Haven, ale nepodařilo se mi o nich nic zjistit.

Série: Guardian Dragons

Sacred Omega

Nemám čas na tajemné cizince. I když jsou sexy.
V noci jsem se s ním setkal v baru, než jsem odešel, abych se proletěl, a nikdy jsem nečekal, že ho znovu uvidím.
Ale on mě sledoval ...
Kdyby byl nějaký stalker, děsilo by mě to. Ale není. Je to ochránce a chrání mě před skupinou šílenců, kteří věří v draky.
Zachránil mi život - ale teď je řada na mně.
A šílenci se nemýlí. Draci jsou skuteční.

Žánr: draci, fantasy, současnost, romace, Mpreg

Série má šest knih, v té druhé se děj točí kolem vzácného omegy, který může zachránit dračí rasu, jenže to by nesměl být v područí nepřátelského draka. Lze číst samostatně. Ve třetím díle se templář, jehož rod od nepaměti zbavuje zemi draků, setká se Sashou, což je, světe div se, drak. No a jak už to bývá, vzplane to mezi nimi a na problém je zaděláno. Opět lze číst samostatně. Ve čtvrté knize se pokoušíme najít zmizelého bratra, kvůli kterému se hlavní hrdina spojí s drakem (jak nečekané). Opět samostatná kniha. V páté knize hlavní hrdina, který jako malý v sobě objevil zvláštní síly, v noci chrání své město, loví padouchy, zabraňuje zločinům, a při jedné své akci narazí na muže, o kterém si myslí, že je drogový dealer, ale posléze zjišťuje, že je v tom mnohem víc. Opět samostatní kniha. V poslední knize se setkáváme s nepřátelským drakem z druhé knihy, tentokrát ale v opačné roli, kdy je zraněný a hledá střechu nad hlavou u muže, kterému zničil život. No, jiskra samozřejmě přeskočí, a pak už se musí vypořádat s templáři, kteří je jdou zabít.

Pokud byste se ptali, proč je to série, když jde každá kniha číst samostatně, pak má společné dvě věci - draky a vzácné omegy =).

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

Webové stránky zdarma