Přihlášení

Kniha návštěv

Napište číslo 100 slovem
Yukikomi napsal
Yaoi
Stránka: 1

Vyhledávání

Black and Blue

O autorce:

Lily píše soudobé romantické romány a specializuje se na sexy milostné příběhy s lehkou dávkou humoru.
Žije ve slunné Anglii se svým manželem a dvěmi dětmi, které tvrdí, že od té doby, co si koupila první Kindle, si s ní pořádně nepromluvili.
Celý život strávila s hlavou v oblacích a jednoho dne se rozhodla si sednout a o svých myšlenkách začít psát. Při tom zjistila, že vlastně miluje psaní, protože jak jinak by mohla strávit čas ze svými sexy a vtipnými muži.
Miluje čokoládu a Baileys a to nejlepší z obou - čokoládový Baileys! 

Série Black and Blue:

The Mysterious and Amazing Blue Billings

Levi Black se ocitl na životní křižovatce. Poté, co se rozpadl jeho dlouhodobý vztah, hledá změnu. Když obdrží zprávu, že zdědil dům v Yorku, využije příležitosti začít novou kapitolu svého života.
Když se tam však dostane, najde dům, který si své obyvatele příliš neužil. Buď zemřeli nebo utekli nebo se zbláznili a po několika dnech strávených v domě, Levi pochopí proč. Ve dne i v noci jsou slyšet divné zvuky a začínají se mu objevovat znepokojivé a děsivé věci. Nikdy předtím nevěřil v duchy, ale když se události zhorší, ví, že musí hledat pomoc. A tu najde u nejnepravděpodobnějšího člověka, exorcisty s modrými vlasy.
Blue Billings je protivný, krásný a ztracený. Zcela ztracený. Skrývá tolik tajemství, že je zázrak, že si pamatuje své vlastní jméno. Ví, že by měl Leviho ignorovat, protože ohrožuje jeho jemný štít, který si kolem sebe vybudoval, aby přežil. Ale je tu něco, co ho k laskavému muži přitahuje. Něco, co ho nutí, aby zůstal a bojoval za něj, i když by se normálně otočil a běžel jak nejdál by dokázal.

Žánr: fantasy, romance

Zcela nová série, zatím nevím, kolik bude mít knih, tahle vyšla v listopadu letošního roku, takže čerstvá novinka.

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

Webové stránky zdarma