Přihlášení

Kniha návštěv

Napište číslo 100 slovem
Yukikomi napsal
Yaoi
Stránka: 1

Vyhledávání

Tales of the High Court

O autorce:

Viz.: Tournament of Losers

Série: Tales of the High Court

The High King's Golden Tongue

Princ Allen celý svůj život trénoval, aby šel ve stopách své proslulé matky, která učinila jejich království jedno z nejbohatších a nejvlivnějších v říši. V posledních několika letech trénoval, aby se stal novým manželem Nejvyššího krále. Jediné, na co ho nikdo nepřipravil, byl tvrdohlavý, arogantní, samotářský Nejvyšší král, který prohlásil Allena za zbytečného a vyhodil ho ode dvora.

Nejvyšší král Sarrica vládne říši a připravuje se na válku, která bude exponenciálně horší, pokud se jeho pečlivě stanovené plány neuskuteční. Je ohromen, že potřebuje pomoc, stejně jako se nenávidí, za to, že to musí přiznat. Navíc to musí být někdo, jako jeho budoucí manžel, voják, někdo, kdo chápe válku, který je obeznámen s tvrdšími prvky vlády nebo se jí nebojí. To, co nepotřebuje, je křehký, pěkný princ, který je bohužel jeho budoucí manžel.

Série má čtyři knihy, každá popisuje jiný pár, i když ve stejné říši. V druhé knize se nejvyšší velitel říše, kterému se nikdo kromě Nejvyššího krále neopováží nic říct, snaží zapomenout na piráta, který ho jako jediný porazil, a co víc, v noci mu vzal víc než jen jeho hrdost. Shemal, pirát, který už chce v poklidu žít na souši a nechat bouřlivé dny na moři za sebou a dokázat, že je slušný a čestý. To poslední, co tak potřebuje, jsou dva idioti, kteří unesli šlechtice - toho samého muže, na kterého se Shemal snažil rok a půl zapomenout. Ve třetí knize se Kamir, který se pokouší zbavit svého otravného a nenáviděného manžela, ocitne v posteli s mužem, který neví odkud přešel, a kterého už dlouho tajně miluje. No a ve čtvrté knize se vracíme hlavně zpátky k Nejvyššímu králi, jeho sekretáři, veliteli a také do toho vstoupí žena, která bude chtít zachránit muže, kterého miluje (ano, stručný popisek, ale v gay knihách nemám ráda hetero páry, to si můžu přečíst normální knížku).

Žánr: fantasy, romance, historické, akce, 18+

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

Webové stránky zdarma