Přihlášení

Kniha návštěv

Je-li dnes středa, co bude zítra?
Yukikomi napsal
Yaoi
Stránka: 1

Vyhledávání

Common Powers

O autorce:

Lynn Lorenz o sobě: 

Moje rodina žije v Katy v Texasu. Mám „skutečnou“ práci, opravdu podpůrného a pochopitelného manžela, dvě neuvěřitelné děti a mírně neurotického psa. Měli jsme morče, ale pes ho zabil. Řekla jsem mírně?

Mému synovi je 15 let, má Aspergerův syndrom (vysoce funkční autismus) a Crohnovu nemoc. Je super chytrý, miluje videohry, šerm, filmy. Stejně jako já věří, že je to všechno o něm. Někdy si říkám, jestli nemám Aspergerův syndom já. Jo, a je velmi hezký.

Moje dcera, 13, je tak kreativní, že je strašidelná - miluje malování, kreslí mangy, má hrnčířskou dílnu a chce být plavčík. A je také chytrá. A krásná.

Píšu několik hodin večer a o víkendech, jak jen stihnu, aniž bych zanedbávala svou rodinu. (Ten smích, který slyšíte, je můj manžel).

Série Common Powers:

Soul Bonds

Mitchell Collins je králem odmítání. Pět let po smrti svého milence Steva, se ocitne v gay baru a vážně přemýšlí, co tam vůbec dělá. Sammi je mladík bez peněz, přátel a totožnosti. Snaží se přežít v ulicích Houstonu, když utíká od muže, který z něj udělal svého sexuálního otroka. Když se Mitch a Sam potkají v baru, Mitch poruší své pravidlo, nikdy si nikoho s sebou nebrat domů. A to ani neví, že Sam je právě na útěku. Mitch prožije nejlepší sex svého života a nakonec se pokusí Sama ochránit před mužem, který udělá všechno, aby ho získal zpátky.

Žánr: romace, drama, 18+

Tahle kniha je momentálně mezi TOP pěti na překlad.

Jinak série má další tři knihy (Rush in The Dark, Edward Unconditionally a Pushing Phillip), ale ty se překládat určitě nebudou. Jednak nenavazují na první díl, jednak mají společné jen to, že se odehrávají ve stejném městě a taky už nejsou tak záživné. Spíš je to jen o tom, jak se dva potkají, jeden má nějaké trauma, druhý nechce veřejně přiznat, že je gay, další chce zapomenout na lásku a tak dále. No, a jak už mě nekteří znají (pro ty, co ne, jsem antiromantik a citový barbar), tak tohle není nic moc pro mě.

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

Webové stránky zdarma