Přihlášení

Kniha návštěv

Napište číslo 100 slovem
Yukikomi napsal
Yaoi
Stránka: 1

Vyhledávání

SPECTR

Caleb Jansen je neregistrovaný paranormál, který chce dopřát svému bratrovi klid, když jeho mrtvé tělo samo odejde z márnice. Caleb, přesvědčený, že jeho bratra posedl démon, který ho zároveň zabil a teď s ním má kdoví jaké úmysly, se spojí se svou švagrovou, Benovou ženou Melanií, která je součástí fanatické skupiny nejsnášející cokoliv nadpřirozeného, a společně s jejími přáteli se vydají do opuštěného domu, kde se démon, co posedl Bena schovává.

To, že to nedopadne úplně přesně podle Calebova přání je snad úplně jasné. Co ale nejspíš nečekal je, že sám skončí posedlý a to ne démonem, ale rovnou upírem starším několik tisíc let, skončí v domě agenta vládní skupiny, kterou z duše nenávidí a do toho všeho zjistí, že Benův vrah stále běhá po svobodě.

První kniha ze šesti (jestli přeložím zbytek, je na vás)

Žánr: akce, upíři, vlkodlaci, nadpřirozeno, 18+, fantasy, současnost

 

O autorovi:

Jordan L. Hawk je jednou z nejlépe čtenářsky hodnocenou autorkou M/M sérií. Píše paranormální fantasy a do podvědomí se dostala díky sérii Whyborn a Griffin, která v roce 2015 dostala ocenění za nejlepší sérii vůbec. Na svém kontě má čtyři velmi úspěšné série, jednu spolupráci na Vánoční sérii, jednu spolupráci na povídkové knize a dvě samostatné knihy. Bydlí v Severní Karolíně s manželem a několika kočkami (jen pro zajímavost, drtivá většina autorek gay knih má doma kočky =)) ).

Co dodat?

Mrkněte na překlad, jestli se vám bude líbit, ráda přeložím i zbytek.

Jinak od autorky mám v plánu ještě ty její dvě samostatné knihy a sérii Hexworld o kočičím shifterovi Cicerovi =). 

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

Webové stránky zdarma