Přihlášení

Kniha návštěv

Je-li dnes středa, co bude zítra?
Yukikomi napsal
Yaoi
Stránka: 1

Vyhledávání

Tournament of Losers

O autorce:

Megan Derr je dlouhodobou obyvatelkou m/m beletrie a neustále se věnuje čtení, psaní a publikování. Často je obviňována z fluffu a nesmyslů. Když nepíše, ráda vaří, obtěžuje své kočky nebo se dívá na filmy (zejména na všechno s Jamesem Bondem). Miluje reakce čtenářů a lze ji najít po celém internetu.

Tournament of Losers

Vše, co chce Rath, je klidný a pokojný život. Bohužel mu jeho otec způsobuje příliš mnoho problémů - a příliš mnoho dluhů na to, aby to bylo možné. Když lord místního zločinu vytáhne Ratha z postele a řekne mu, že má tři dny na to, aby splatil poslední dluh svého otce, Rath neví, co má dělat. Neexistuje způsob, jak přijít k tolika penězům v tak krátkém čase.
Pak jeho kamarád přijde s nápadem, který je tak směšný, jak je šílený: vstoupit do turnaje poražených, ve kterém každých sedmdesát pět let rolníci soutěží o šanci se vdát do vznešených a královských rodin. Všichni závodníci dostávají stipendium, aby mohli vyžít po celou dobu turnaje - dost na pokrytí dluhu jeho otce.
Jediné, co musí udělat, je vyhrát prvních několik kol, aby splatil stipendium, a pak se vrátit zpátky ke svému poklidnému životu...

Žánr: fantasy, romance

Samostatná kniha, ale od téhle autorky toho tady bude víc =).

 

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

Webové stránky zdarma