Přihlášení

Kniha návštěv

Napište číslo 100 slovem
Yukikomi napsal
Yaoi
Stránka: 1

Vyhledávání

Jon's Mysteries

O autorce:

AJ Sherwood věří v šťastné konce, kouzla, draky, dobré muže a horkou čokoládu. V noci často sní o sexy mužích, co spolu dělají sexy věci. Mezi psaním více knih (často najednou) mazlí své kočky, hraje si se svými psy a pokouší se o šílenství, jako je letecká jóga.
V současné době žije v Tennessee s výše uvedenými kočkami, psy a její redaktorkou/nejlepší přítelekyní/sestrou a partnerkou ve zločinu.

Série: Jon's Mysteries

Jon's Downright Ridiculous Shooting Case

Mentalista bez kotvy. Student v nesnázích. Střelec na volné noze.
Jsem Jonathan Bane, menstalista s licencí, který spolupracuje s policií. Rutinně pomáhám policii zatýkat zlé lidi, a proto se mi zločinecký svět moc nelíbí. Lidé na mě rádi útočí, posmívají se mi nebo ke mě jen tak chodí pro radu. Mimochodem. Moje psychická schopnost mi brání v manipulaci s čímkoli elektronickým - a mám na mysli s čímkoliv. Usmažím to za několik sekund - takže volání o pomoc není vždy možné.
Potřebuji kotvu, partnera, ale už jsem rezignoval.
Alespoň jsem si to myslel, dokud neprošel dveřmi.
Donovan Havili vypadá jako lupič, ale má duši superhrdiny. Září v mé vizi tak jasně, jako bych sledoval supernovu. Určitě má správné myšlení a dovednosti pro tuto bláznivou práci. Ale požádat někoho, aby se mnou dlouhodobě zůstal, je trochu moc. A teď máme vyřešit několik případů, čínský výměnný student falešně obviněný, který potřebuje naši pomoc a do toho někdo, kdo na mě náhodně střílí. To je trochu moc na nováčka a já se obávám, že mi uteče dřív, než stačím mrknout.
Ale Donovan Havili není nikdo, s kým jsem se doposud setkal.

Žánr: záhadné, fantasy, komedie, romance, detektivka

Série má tři knihy, ve druhé bude Jon kromě svého vztahu s Donem, řešit i záhadné napadení žen, které nakonec skončí vraždou, a ve třetí knize pak zase mrtvolu, která záhadně zmizela během vyšetřování.

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

Webové stránky zdarma